Ce site utilise des cookies pour améliorer votre expérience de navigation. En continuant votre visite, vous acceptez l'utilisation de nos cookies. Obtenir plus d'informations Fermer
Votre navigateur n'est pas supporté. Certaines fonctionnalités peuvent ne pas fonctionner correctement. Veuillez consulter la liste des navigateurs supportés pour une expérience optimale. Fermer

Neverwinter

Podziemia: Epickie Leże Szarego Wilka

Par Nevandon | ven. 17 avril 2015 10:00:00 PDT

Wraz z premierą Neverwinter: Elemental Evil maksymalny, możliwy do osiągnięcia poziom został podniesiony do 70. Wraz z tym nowym limitem, do gry trafiły przerobione wersje podziemi, takich jak Krypty Cragmire, Leże Szarego Wilka i Pajęcza Świątynia, które stworzą znacznie większe zagrożenie dla grup poszukujących przygód. Mając to na uwadze, chcieliśmy pomóc naszej społeczności pokonać to nowe zagrożenie, więc stworzyliśmy tę serię poradników, która z pewnością udzieli wam wielu pomocnych rad.

Leże Szarego Wilka

Leże Szarego Wilka pełne jest przeszkód i pułapek, z którymi będą musieli sobie poradzić żądni przygód gracze. Likantropy mogą wydawać się słabe, gdy w ludzkiej formie, jednak nadrabiają te braki, gdy tylko przekształcą się w wilkołaki.

Pierwszym bossem, na którego napotkacie będzie Redgar Thunderfist, chroniony przez dwóch pomniejszych likantropów, których warto od niego odizolować. Niech kontrolerzy zajmą się sługusami, a tank skupi na sobie uwagę Thunderfista. Wtedy, wystarczy już tylko, by postacie zadające obrażenia zajęły się bossem tak szybko, jak to tylko możliwe. Mimo, że Redgar potrafi uderzyć naprawdę mocno, to bez swoich stronników u boku to… to tylko jednoosobowa wataha.

Następnie, czeka was walka z Zayevem, przywódcą stada. Tak, jak w pierwszej walce, warto oddzielić go od swoich wilczych pobratymców przy pomocy tanka i kontrolerów. W tym przypadku, jednak, nie należy zapominać o zadawaniu obrażeń również w stronników i warto równomiernie rozkładać je między nich, a samego bossa.

Na sam koniec przyjdzie wam walczyć z matroną likantropów: Ethraniev Marrowslake. Marrowslake będzie wzywać swoje wilki cienia w zależności od tego jak wiele celów (graczy lub towarzyszy) trafi przy pomocy swojego miecza. W tej walce niezbędne jest ciągłe poruszanie się. Ataki mieczem matrony, obszarowe uderzenie pięści cienia i coraz to kolejne hordy wilków – brak mobilności oznacza śmierć. Skupcie się na jak najszybszym zabiciu matrony, pamiętając równocześnie o pojawiających się wilkach. Dodatkowo, warto zapamiętać, że obszarowe zdolności matrony potrafią zabić graczy przy jednym uderzeniu. Mimo, że plan wydaje się być prosty, to w rzeczywistości walka ta jest bardzo wymagająca.

Zespół Neverwinter nie może się doczekać, aż gracze zaczną się przebijać przez te nowe, wymagające podziemia na epickim poziomie. Jeśli znacie jakieś inne strategie, których można by użyć do walki w tych epickich lochach, podzielcie się nimi na naszym oficjalnym forum Neverwinter.

 

neverwinter, nw-news, nw-launcher,

Les plus récentes Voir plus

Le trousseau sublime est disponible pour une durée limitée dans le ZEN Market !
Lire la suite
Pour les aventuriers cherchant à rattraper leur retard sur les campagnes passées, nous proposons une promotion sur les achèvements de campagne ce week-end !
Lire la suite
Apportez la gloire et la fortune à votre guilde ce week-end avec des bonus doublant vos gains de Forteresse !
Lire la suite

hover media query supported