Для оптимизации работы браузера этот сайт применяет файлы-cookie. Продолжая просматривать сайт, вы соглашаетесь их использовать. Узнать подробнее Закрыть
Вы используете неподдерживаемый браузер. Возможно, некоторые компоненты будут работать неправильно. Загляните в наш список поддерживаемых браузеров для оптимальной работы с приложением. Закрыть

Neverwinter

Tygodniowa Wyprzedaż

Автор: Xeltey | Чтв 16 Апр 2015 10:00:00

Hej podróżnicy! Każdego tygodnia będziemy zapowiadać tygodniową wyprzedaż z dużymi zniżkami na najbardziej pożądane przedmioty ze Sklepu ZEN. Zaglądajcie tu każdego tygodnia, by sprawdzić, które przedmioty są aktualnie na przecenie. Może to być wymarzony towarzysz, wierzchowiec, barwnik lub inny specjalny przedmiot! Pamiętaj, aby wejść do Sklepu ZEN, naciśnij “Y” będąc w grze. 

Oto przedmioty, które w tymtygodniu ulegną zniżce nawet do 50%

 

*WYPRZEDAŻ* - Akolita Kelemvora - 25% taniej

Gdzie mogę znaleźć Akolitę Kelemvora: Naciśnij „Y” w grze i kliknij na zakładce „Towarzysze” po lewej.

Młody akolita Kelemvora, który pragnie zapewnić wieczny odpoczynek wszystkim nieumarłym, pokojowo lub w inny sposób.

Jako towarzysz niebieskiej jakości, Akolita Kelemvora może osiągnąć maksymalnie 25 poziom, co zapewnia 3 możliwe opcje wyglądu do wyboru. Towarzysz zawiera także Pomniejszy Kamień Runiczny Spajania. Akolita Kelemvora posiada aktywną premię zwiększającą otrzymywane leczenie o 3%. Jego podstawowe punkty atrybutów rozłożone są w Mocy i Ozdrowieniu.

 

*WYPRZEDAŻ* - Wytresowany Grizzly - 50% taniej

Gdzie mogę znaleźć Wytrenowanego Grizzly: Naciśnij „Y” w grze i kliknij na zakładce „Wierzchowce” po lewej.

Wytrenowany niedźwiedź grizzly to marzenie każdego poszukiwacza przygód! Wierzchowiec taki jak ten z pewnością sprawi, że przeciwnicy pomyślą dwa razy zanim staną na drodze jeźdźca. Zwiększa prędkość poruszania się o 80%.

 

*WYPRZEDAŻ* - Dzielone Miejsca w Banku x8 - 25% taniej

Gdzie mogę znaleźć Dzielone Miejsca w Banku: Naciśnij „Y” w grze i kliknij na zakładce „Usługi” po lewej.

Potrzebujesz trochę więcej miejsca na łupy odebrane żywiołaczym kultom? Dzielone Miejsca w Banku nie tylko sprawią, że nowe przedmioty będą przechowane w bezpieczniejszym miejscu, ale również, że dostęp do nich będzie miała każda postać na koncie! Dodatkowo, każdy zakup otwiera do 8 miejsc (maksymalnie 40), które można wykorzystać w Banku Wielu Monet w Enklawie Protektora.

nw-launcher, neverwinter, nw-news,

Самые последние Еще

Отличное время, чтоб приблизиться к совершенству!
Подробнее
Два акционных комплекта на Рынке Zen для всех игроков!
Подробнее
Искатели приключений, тут вы можете ознакомиться с последними изменениями в Neverwinter.
Подробнее

hover media query supported