Для оптимизации работы браузера этот сайт применяет файлы-cookie. Продолжая просматривать сайт, вы соглашаетесь их использовать. Узнать подробнее Закрыть
Вы используете неподдерживаемый браузер. Возможно, некоторые компоненты будут работать неправильно. Загляните в наш список поддерживаемых браузеров для оптимальной работы с приложением. Закрыть

Neverwinter

Tygodniowa wyprzedaż

Автор: Xeltey | Чтв 05 Мар 2015 10:00:00

Hej podróżnicy! Każdego tygodnia będziemy zapowiadać tygodniową wyprzedaż z dużymi zniżkami na najbardziej pożądane przedmioty ze Sklepu ZEN. Zaglądajcie tu każdego tygodnia, by sprawdzić, które przedmioty są aktualnie na przecenie. Może to być wymarzony towarzysz, wierzchowiec, barwnik lub inny specjalny przedmiot!  

Pamiętaj, aby wejść do Sklepu ZEN, naciśnij “Y” będąc w grze. 

Oto przedmioty, które w tymtygodniu ulegną zniżce nawet do 40%

 

*WYPRZEDAŻ* - Jeździec Dzikich Łowów - 25% taniej

Gdzie znaleźć specjalnego towarzysza: Naciśnij „Y” będąc w grze, wejdź w zakładkę „towarzysze”, a następnie kliknij „najemnicy”.

Ten zamaskowany jeździec wyruszył na niekończące się łowy w oczekiwaniu na kolejne wyzwanie od dzikiej matki natury. Towarzysz posiada aktywną premię, która zapewnia 2% szansę na zwiększenie obrażeń o 10% na 5 sekund. Towarzysz ten zawiera także bonusowy Pomniejszy Kamień Runiczny Spajania.

*WYPRZEDAŻ* - Legendarny Smoczy Klucz x 5 25% taniej

Gdzie mogę znaleźć Legendarne Smocze Klucze: Wystarczy nacisnąć „Y” w grze, wybrać zakładkę „Przedmioty” po lewej, a następnie „Smocze Klucze”.

Te rzadkie i starożytne klucze otwierają dostęp do cennych skrzyni zawierających niezliczone skarby. Klucze te mogą otworzyć następujące:

- Tajemna Skrzynia Podziemi w Leżu Lostmautha.

- Mistyczna Smocza Skrzynia w potyczce Wybrzeża Tuern.

- Skrzynia Smoczej Królowej w Smoczej Studni.

 

*WYPRZEDAŻ* - Czarny Koń - 40% taniej

Gdzie mogę znaleźć Wierzchowca Czarnego Konia: Naciśnij „Y” w grze, wejdź w zakładkę „Wierzchowce” po lewej i wybierz „Konie”.

Te czarne rumaki idealne są dla podróżników, którzy twardo stąpają po ziemi. Są rzadsze od typowych koni z Wybrzeża Mieczy, jednak równie sprawne i wytrzymałe. Wyposażone w lekkie pancerze, które mogą okazać się niezbędne do przetrwania w niebezpiecznych sytuacjach. Rumak po założeniu zwiększa prędkość poruszania się o 50%.

neverwinter, nw-news, nw-launcher,

Самые последние Еще

На этих выходных вас ждет распродажа жетонов завершения кампаний!
Подробнее
В течение ограниченного времени на рынке Zen доступна новая связка ключей!
Подробнее
Искатели приключений, тут вы можете ознакомиться с последними изменениями в Neverwinter.
Подробнее

hover media query supported