Для оптимизации работы браузера этот сайт применяет файлы-cookie. Продолжая просматривать сайт, вы соглашаетесь их использовать. Узнать подробнее Закрыть
Вы используете неподдерживаемый браузер. Возможно, некоторые компоненты будут работать неправильно. Загляните в наш список поддерживаемых браузеров для оптимальной работы с приложением. Закрыть

Neverwinter

Wydarzenie: Dary Tymory

Автор: Fero | Птн 13 Фев 2015 02:00:00

W tym tygodniu czeka na nas niefortunny piątek 13, co zapewne martwi niektórych z was. Nie bójcie się jednak poszukiwacze przygód, bo Tymora czuwa nad wami!

Będąc pod wrażeniem odwagi mieszkańców Neverwinter, Tymora, bogini szczęścia i zwycięstwa, obsypuje Wybrzeże Mieczy swoimi podarunkami! Nagrody te mają losową szansę na wypadnięcie z pokonanych przeciwników i zawierają wiele użytecznych i pożądanych przedmiotów. Tym razem, jednakże, Pani Szczęścia zawarła w środku coś ekstra!

Dary Tymory rozpoczynają się: 12 lutego o 19:00
Dary Tymory kończą się: 16 lutego o 19:00

Tymora wysłała jednego ze swoich uczniów, Wieszcza Szczęścia, na podest wydarzeń w Enklawie Protektora, u którego możecie wymienić swoje 40 drobnych, złotych monet, noszących nazwę Łaski Tymory, na pięknie wyposażonego, pobłogosławionego przez Tymorę rumaka.

Pojedyncze Łaski Tymory znaleźć można w Darach Tymory wypadających z pokonanych przeciwników. Łaski Tymory można także zdobyć przez zakup pewnych przedmiotów ze Sklepu Zen.

Poniżej lista pobłogosławionych przez nią przedmiotów:

- Butelki z Różowymi Barwnikami (x4) - 3 Łaski Tymory

- Butelki z Fioletowymi Barwnikami (x4) - 1 Łaska Tymory

- Butelki z Czerwonymi Barwnikami (x4) - 1 Łaska Tymory

- Zestawy barwników Serca Sune (x4) - 4 Łaski Tymory

- Strój Kurtyzany - 20 Łask Tymory

- Strój Weselny - 40 Łask Tymory

- Krwawy Rubin - 20 Łask Tymory

- Pakiet Krwawych Rubinów - 40 Łask Tymory

Przedmioty te mogą być idealnym prezentem walentynkowym dla was i/lub dla waszych ukochanych!  

Rzućcie okiem na wspaniałe dary, które możecie otrzymać od Pani Szczęścia:

Korona Głupców – Zostań królem Neverwinter! Ludzie z czasem domyślą się, że to tylko replika, jednak pierwsze wrażenie, jakie na nich zrobisz będzie bezcenne.

Szczęśliwa Moneta – Ta drobna moneta uratowała już nie jednego poszukiwacza przygód. Włóż ją w miejsce na miksturę i użyj, by dostać losową premię!

Nieoszlifowane Astralne Diamenty – Ktokolwiek powiedział „nie wszystko złoto, co się świeci” miał 100% rację w przypadku Diamentów Astralnych. Ta krystaliczna waluta może zostać użyta w Domu Aukcyjnym i na Targowisku Cudów. Użyć ich także można do przyspieszenia treningu profesji i towarzyszy.

Urok Błogosławieństwo Tymory – Ten śliczny, różowiutki urok zapewnia pewien wspaniały efekt. Gdy włożony w ekwipunek do miejsca użytkowego, zapewnia szansę na znalezienie Ukrytego Woreczka z pokonanych przeciwników. Woreczki te mogą zawierać wszystko od złota, po kamienie doskonalenia!

Zasoby Profesji – Brakuje ci już tylko jednego Zezwolenia Górniczego lub Smoczego Jaja? Tymora jest z tobą, więc to już koniec poszukiwań! Mnóstwo zasobów tylko czeka w darach Tymory by je zdobyć.

Mikstury – Mikstury na odpowiedni poziom także czekają w darach Tymory! Poszukiwacze przygód na poziomie 60 mają także szansę na zdobycie boskich mikstur!

Czy ten weekend będzie szczęśliwy? Nie może być inaczej! Niech Tymora będzie z wami, poszukiwacze przygód.

 

neverwinter, nw-news, nw-launcher,

Самые последние Еще

На этих выходных вас ждет распродажа жетонов завершения кампаний!
Подробнее
В течение ограниченного времени на рынке Zen доступна новая связка ключей!
Подробнее
Искатели приключений, тут вы можете ознакомиться с последними изменениями в Neverwinter.
Подробнее

hover media query supported