Ce site utilise des cookies pour améliorer votre expérience de navigation. En continuant votre visite, vous acceptez l'utilisation de nos cookies. Obtenir plus d'informations Fermer
Votre navigateur n'est pas supporté. Certaines fonctionnalités peuvent ne pas fonctionner correctement. Veuillez consulter la liste des navigateurs supportés pour une expérience optimale. Fermer

Neverwinter

Zapowiedź Zawartości: Neverwinter na Xbox One

Par Fero | mar. 24 févr. 2015 08:00:00 PST

Wraz z nadchodzącą premierą Neverwinter na konsolę Xbox One postanowiliśmy, że należy poświęcić chwilę, by wytłumaczyć naszej wspaniałej społeczności, czego będzie można spodziewać się w dniu wydania konsolowej wersji gry. Tak jak wspomnieliśmy w naszej transmisji na żywo z deweloperem Neverwinter na Xbox One, zawartość może różnić się od tej dostępnej na komputery PC, więc spójrzmy na to, co czeka nas w pierwszych miesiącach 2015 w Neverwinter na Xbox One!

Neverwinter na konsole ruszy wraz z ekspansją Tyranny of Dragons, co oznacza, że dostępnych będzie 7 klas, które były aktywne w dniu oryginalnej premiery Tyranny of Dragons. Klasy te to: Zbrojny Strażnik, Specjalista w Broniach Dwuręcznych, Manipulujący Czarodziej, Łotrzyk Oszust, Łowca Strzelec, Oddany Kapłan i Czarnoksiężnik Plagi. Wszystkie zmiany balansujące, które zostały zastosowane na wersji komputerowej gry, zostaną także wprowadzone na Xbox One. Nasza najnowsza klasa, Zaprzysiężony Paladyn, trafi na wersję na Xbox One w późniejszej ekspansji.

Zawartość fabularna i kampanie będą działały nieco inaczej niż na komputerach PC. Neverwinter wystartuje z całą zawartością z podstawowej gry oraz treściami z kampanii Tyranny of Dragons. Oznacza to, że wersja na Xbox One zawierać będzie wszystkie podziemia i potyczki, które były dostępne w dniu premiery wersji na PC oraz te, dodane później wraz z Tyranny of Dragons. Kampanie Sharandar, Kręgu Grozy, Doliny Lodowego Wichru i PvP (wraz z podziemiami i potyczkami związanymi z nimi) trafią na Xbox One w późniejszych ekspansjach.

Serwery oraz lista graczy na Xbox One będzie osobna od tej na pecety, co zapewni graczom świeży start w Zapomnianych Krainach. Mimo, że użytkownicy konsoli Xbox nie będą w stanie walczyć z kolegami z komputerów PC, staną w szranki z ludźmi z całego świata na międzynarodowym serwerze! Wszystkie grywalne rasy będą dostępne od dnia premiery na konsole – zarówno rasy podstawowe, jak i te premium, takie jak Renegaci z Menzoberranzan, Księżycowe Elfy, Drakoni (rasy premium dostępne będą w ramach płatnej zawartości do pobrania).

Jak widzicie, jest na co czekać, bo zarówno Neverwinter, jak i całe Zapomniane Krainy na Xbox One będą z dnia na dzień coraz lepsze. By dowiedzieć się więcej na temat Neverwinter wystarczy kliknąć na tag nw-xbox na dole bloga!

 

neverwinter, nw-news, nw-xbox,

Les plus récentes Voir plus

Le trousseau sublime est disponible pour une durée limitée dans le ZEN Market !
Lire la suite
Pour les aventuriers cherchant à rattraper leur retard sur les campagnes passées, nous proposons une promotion sur les achèvements de campagne ce week-end !
Lire la suite
Apportez la gloire et la fortune à votre guilde ce week-end avec des bonus doublant vos gains de Forteresse !
Lire la suite

hover media query supported