This site uses cookies to improve your browsing experience. By continuing to browse this site you are agreeing to use our cookies. Get more information Dismiss
You're using an unsupported web browser. Some features may not work correctly. Please check out our list of supported browsers for the best experience. Dismiss

Neverwinter

Tygodniowa Wyprzedaż

By Xeltey | Thu 16 Apr 2015 10:00:00 AM PDT

Hej podróżnicy! Każdego tygodnia będziemy zapowiadać tygodniową wyprzedaż z dużymi zniżkami na najbardziej pożądane przedmioty ze Sklepu ZEN. Zaglądajcie tu każdego tygodnia, by sprawdzić, które przedmioty są aktualnie na przecenie. Może to być wymarzony towarzysz, wierzchowiec, barwnik lub inny specjalny przedmiot! Pamiętaj, aby wejść do Sklepu ZEN, naciśnij “Y” będąc w grze. 

Oto przedmioty, które w tymtygodniu ulegną zniżce nawet do 50%

 

*WYPRZEDAŻ* - Akolita Kelemvora - 25% taniej

Gdzie mogę znaleźć Akolitę Kelemvora: Naciśnij „Y” w grze i kliknij na zakładce „Towarzysze” po lewej.

Młody akolita Kelemvora, który pragnie zapewnić wieczny odpoczynek wszystkim nieumarłym, pokojowo lub w inny sposób.

Jako towarzysz niebieskiej jakości, Akolita Kelemvora może osiągnąć maksymalnie 25 poziom, co zapewnia 3 możliwe opcje wyglądu do wyboru. Towarzysz zawiera także Pomniejszy Kamień Runiczny Spajania. Akolita Kelemvora posiada aktywną premię zwiększającą otrzymywane leczenie o 3%. Jego podstawowe punkty atrybutów rozłożone są w Mocy i Ozdrowieniu.

 

*WYPRZEDAŻ* - Wytresowany Grizzly - 50% taniej

Gdzie mogę znaleźć Wytrenowanego Grizzly: Naciśnij „Y” w grze i kliknij na zakładce „Wierzchowce” po lewej.

Wytrenowany niedźwiedź grizzly to marzenie każdego poszukiwacza przygód! Wierzchowiec taki jak ten z pewnością sprawi, że przeciwnicy pomyślą dwa razy zanim staną na drodze jeźdźca. Zwiększa prędkość poruszania się o 80%.

 

*WYPRZEDAŻ* - Dzielone Miejsca w Banku x8 - 25% taniej

Gdzie mogę znaleźć Dzielone Miejsca w Banku: Naciśnij „Y” w grze i kliknij na zakładce „Usługi” po lewej.

Potrzebujesz trochę więcej miejsca na łupy odebrane żywiołaczym kultom? Dzielone Miejsca w Banku nie tylko sprawią, że nowe przedmioty będą przechowane w bezpieczniejszym miejscu, ale również, że dostęp do nich będzie miała każda postać na koncie! Dodatkowo, każdy zakup otwiera do 8 miejsc (maksymalnie 40), które można wykorzystać w Banku Wielu Monet w Enklawie Protektora.

nw-launcher, neverwinter, nw-news,

Most Recent More

A magnificent keyring is available for a limited time in the Zen Market!
Read more
This weekend we have all campaign buyouts on sale!
Read more
Bring glory and spoils to your guild this weekend!
Read more

hover media query supported