This site uses cookies to improve your browsing experience. By continuing to browse this site you are agreeing to use our cookies. Get more information Dismiss
You're using an unsupported web browser. Some features may not work correctly. Please check out our list of supported browsers for the best experience. Dismiss

Neverwinter

Nowe Przedmioty Już Dostępne!

By Xeltey | Tue 07 Apr 2015 11:30:00 AM PDT

Szukasz najnowszych przedmiotów z neverwinterowego Sklepu Zen? To dobrze trafiłeś!

Sklep Zen jest najlepszym miejscem, by znaleźć nowe przedmioty i wyprzedaże, które pomogą Ci w trakcie twoich przygód, zapewniając okazję na zdobycie wyjątkowych towarzyszy, wierzchowców, odblokowanie nowych funkcji konta i wiele innych.

Pamiętaj, by zobaczyć całą dostępną zawartość Sklepu Zen wystarczy nacisnąć „Y” będąc w grze!

Przeszukaliśmy całe Wybrzeże Mieczy by sprowadzić dla naszych graczy najlepsze towary z całego królestwa! Poniżej lista przedmiotów, które od dziś będą dostępne w naszym sklepie!

Wierzchowiec Olbrzymi Krab – Ten olbrzymi skorupiak został w magiczny sposób powiększony na tyle, by dało się na nim jeździć! Zaklęcia rzucone na niego zwiększyły także jego inteligencję, jak i również sprawiły, że jest bardziej posłuszny. Idealny materiał na wierzchowca!

Szaty Wiatru – Strój ten, skradziony od niczego niepodejrzewającego Kultysty Wyjącej Nienawiści sprawi, że w Krętej Wyżynie poczujesz się jak w domu.

 

Szaty Wiatru zawierają także towarzysza Kultystę Powietrza. Niegdyś ceniony członek Kultu Wyjącej Nienawiści, został wygnany ze społeczności i jest gotów na wszystko, by zemścić się na tych, którzy go skrzywdzili!

Podobają Ci się te nowe przedmioty? Daj nam znać na oficjalnym Forum Neverwinter!

neverwinter, nw-news, nw-launcher, Modul-6, elemental-evil,

Most Recent More

A magnificent keyring is available for a limited time in the Zen Market!
Read more
This weekend we have all campaign buyouts on sale!
Read more
Bring glory and spoils to your guild this weekend!
Read more

hover media query supported