This site uses cookies to improve your browsing experience. By continuing to browse this site you are agreeing to use our cookies. Get more information Dismiss
You're using an unsupported web browser. Some features may not work correctly. Please check out our list of supported browsers for the best experience. Dismiss

Neverwinter

Przegląd Klas: Oddany Kapłan

By Xeltey | Fri 06 Mar 2015 08:30:00 AM PST

Rola: Leczenie i Wsparcie

Czym byłaby drużyna bez postaci leczącej? Mówią, że rola kleryka jest najważniejsza ze wszystkich, gdy trzeba zbadać jakieś podziemia lub wykonać trudne zadanie. Jeden zły ruch może oznaczać porażkę lojalnych członków zespołu, którzy będą lgnąć do Ciebie jak smok do złota, gdy tylko ich poziom punktów wytrzymałości zostanie zredukowany przez przeciwników. Co robić jednak, gdy nie ma kogo leczyć? Cóż, nie dość, że kleryk posiada także zdolności wzmacniające sojuszników i osłabiające przeciwników, to, gdy zajdzie taka potrzeba, jego moce ofensywne sprawią, że z wrogów pozostanie tylko kurz.

Mechanizm Klasowy: Ukierunkowana Boskość

Gdy wiara innych słabnie, twoja staje się coraz silniejsza. Za każdym razem, gdy zadajesz obrażenia lub leczysz w trakcie bitwy, ładujesz swoją boską moc. Po aktywacji boskości, twoje zwykłe ataki zmieniają się w karzące światło, które atakuje wrogów promieniem nieprzerwanych obrażeń, oraz kojące światło, dzięki któremu możesz leczyć swoich sojuszników. Dodatkowo, twoje moce zyskują dodatkowe efekty, gdy użyte w trakcie boskości. Zarządzanie paskiem boskości i korzystanie z niego tylko, gdy jest to niezbędne to umiejętność konieczna dla każdego Oddanego Kapłana.

W Walce:

Lanca Wiary jest jedną z twoich najbardziej niezawodnych zdolności; rzadko który przeciwnik potrafi wytrzymać napór nadciągających świetlistych włóczni. By wykorzystać wrogów do swoich celów, użyj umiejętności pieczęć astralna, która sprawi, że sojusznicy będą leczyć się podczas atakowania w urzeczonego przeciwnika!

Jedną z pierwszych dostępnych zdolności spotkaniowych jest Onieśmielające Światło, moc obszarowa, która rzuca na przeciwników boski słup światła. Użyta w trybie boskości, moc może zostać rzucona przez kleryka szybciej i na większy obszar! Jedną z pierwszych mocy dziennych jest Święta Ziemia. Kleryk uświęca obszar wokół siebie redukując obrażenia otrzymywane przez sojuszników i zwiększając te, zadawane we wrogów.

Oddany Kapłan czeka na każdego, kto ma dobrą głowę i serce oraz potrafi przerodzić lojalność w swoją najsilniejszą broń.

 

Chcesz więcej szczegółów, zrzutów ekranu i filmów? Polub Neverwinter na Facebooku po więcej zawartości i śledź nasz na Twitterze – zatweetuj nam swoje pytania! Możesz także subskrybować nasz kanał na YouTube dla najnowszych filmów z Neverwinter.

 

nw-news, neverwinter, nw-xbox,

Most Recent More

Lord Neverember has declared it a Refinement holiday!
Read more
The Winter Festival of Simril returns to Neverwinter!
Read more
A magnificent keyring is available for a limited time in the Zen Market!
Read more

hover media query supported