This site uses cookies to improve your browsing experience. By continuing to browse this site you are agreeing to use our cookies. Get more information Dismiss
You're using an unsupported web browser. Some features may not work correctly. Please check out our list of supported browsers for the best experience. Dismiss

Neverwinter

Tygodniowa wyprzedaż

By Xeltey | Thu 05 Mar 2015 10:00:00 AM PST

Hej podróżnicy! Każdego tygodnia będziemy zapowiadać tygodniową wyprzedaż z dużymi zniżkami na najbardziej pożądane przedmioty ze Sklepu ZEN. Zaglądajcie tu każdego tygodnia, by sprawdzić, które przedmioty są aktualnie na przecenie. Może to być wymarzony towarzysz, wierzchowiec, barwnik lub inny specjalny przedmiot!  

Pamiętaj, aby wejść do Sklepu ZEN, naciśnij “Y” będąc w grze. 

Oto przedmioty, które w tymtygodniu ulegną zniżce nawet do 40%

 

*WYPRZEDAŻ* - Jeździec Dzikich Łowów - 25% taniej

Gdzie znaleźć specjalnego towarzysza: Naciśnij „Y” będąc w grze, wejdź w zakładkę „towarzysze”, a następnie kliknij „najemnicy”.

Ten zamaskowany jeździec wyruszył na niekończące się łowy w oczekiwaniu na kolejne wyzwanie od dzikiej matki natury. Towarzysz posiada aktywną premię, która zapewnia 2% szansę na zwiększenie obrażeń o 10% na 5 sekund. Towarzysz ten zawiera także bonusowy Pomniejszy Kamień Runiczny Spajania.

*WYPRZEDAŻ* - Legendarny Smoczy Klucz x 5 25% taniej

Gdzie mogę znaleźć Legendarne Smocze Klucze: Wystarczy nacisnąć „Y” w grze, wybrać zakładkę „Przedmioty” po lewej, a następnie „Smocze Klucze”.

Te rzadkie i starożytne klucze otwierają dostęp do cennych skrzyni zawierających niezliczone skarby. Klucze te mogą otworzyć następujące:

- Tajemna Skrzynia Podziemi w Leżu Lostmautha.

- Mistyczna Smocza Skrzynia w potyczce Wybrzeża Tuern.

- Skrzynia Smoczej Królowej w Smoczej Studni.

 

*WYPRZEDAŻ* - Czarny Koń - 40% taniej

Gdzie mogę znaleźć Wierzchowca Czarnego Konia: Naciśnij „Y” w grze, wejdź w zakładkę „Wierzchowce” po lewej i wybierz „Konie”.

Te czarne rumaki idealne są dla podróżników, którzy twardo stąpają po ziemi. Są rzadsze od typowych koni z Wybrzeża Mieczy, jednak równie sprawne i wytrzymałe. Wyposażone w lekkie pancerze, które mogą okazać się niezbędne do przetrwania w niebezpiecznych sytuacjach. Rumak po założeniu zwiększa prędkość poruszania się o 50%.

neverwinter, nw-news, nw-launcher,

Most Recent More

Two limited time bundles are available in the Zen Market for all players!
Read more
All items in the Refinement category of the Zen Market will be 15% off!
Read more
Lord Neverember has declared it a Refinement holiday!
Read more

hover media query supported