Du verwendest einen Webbrowser, der nicht unterstützt wird. Manche Features werden eventuell nicht korrekt angezeigt. Bitte schaue dir die >Liste der unterstützten Browser für die optimale Darstellung an. Ausblenden

Neverwinter

Tygodniowa Wyprzedaż

Von Xeltey | Do 23 Apr 2015 10:00:00 PDT

Hej poszukiwacze przygód! Każdego tygodnia będziemy zapowiadać tygodniową wyprzedaż z dużymi zniżkami na najbardziej pożądane przedmioty ze Sklepu ZEN. Zaglądajcie tu każdego tygodnia, by sprawdzić, które przedmioty są aktualnie na przecenie. Może to być wymarzony towarzysz, wierzchowiec, barwnik lub inny specjalny przedmiot! 

Pamiętaj, aby wejść do Sklepu ZEN, naciśnij “Y” będąc w grze. 

Oto przedmioty, które w tym tygodniu ulegną zniżce nawet do 33%: 

 

*WYPRZEDAŻ* - Niedźwiedź Jaskiniowy 25% taniej

Gdzie mogę znaleźć Niedźwiedzia Jaskiniowego: Naciśnij „Y” w grze i kliknij na zakładce „Towarzysze” po lewej.

Ten potężny, przerażający niedźwiedź z ostrymi jak brzytwa kłami i pazurami pokona każdego, kto stanie na jego drodze.

Jako towarzysz zielonej jakości, Niedźwiedź Jaskiniowy może osiągnąć maksymalnie 25 poziom, co zapewnia cztery możliwe opcje wyglądu do wyboru. Towarzysz ten zawiera także dodatkowy Pomniejszy Kamień Runiczny Spajania. Niedźwiedź Jaskiniowy posiada aktywną premię zwiększającą punkty wytrzymałości właściciela o 400. Jego podstawowe statystyki rozłożone są w Obronie i Regeneracji.

 

*WYPRZEDAŻ* - Lampart z Chult - 25% taniej

Gdzie mogę znaleźć Lamparta z Chult: Naciśnij „Y” w grze i kliknij na zakładce „Wierzchowce” po lewej.

Pędź przez Faerûn na plecach egzotycznego lamparta z lasu Chult! Zwiększa prędkość poruszania się o 110%.

 

*WYPRZEDAŻ* - Pakiet Kształtowania Czarnego Lodu - 33% taniej

Gdzie mogę znaleźć Pakiet Kształtowania Czarnego Lodu: Naciśnij „Y” w grze i kliknij na zakładce „Usługi” po lewej.

Chcesz wykorzystać spaczoną moc czarnego lodu by stworzyć nowy, potężny ekwipunek? Kup Pakiet Kształtowania Czarnego Lodu by zdobyć czarnolodowe środki i zasoby, a także parę rękawic!

nw-news, neverwinter, nw-launcher,

Neueste Beiträge Mehr

Etwas Huhnheimliches ist geschehen – Earl der Huhnomant wurde verflucht!
Weiterlesen
Wollt ihr in Storm King’s Thunder schneller vorankommen?
Weiterlesen
Sucht ihr nach einem neuen Gefährten für eure Abenteuer?
Weiterlesen

hover media query supported