Du verwendest einen Webbrowser, der nicht unterstützt wird. Manche Features werden eventuell nicht korrekt angezeigt. Bitte schaue dir die >Liste der unterstützten Browser für die optimale Darstellung an. Ausblenden

Neverwinter

Porozmawiajmy o Module 6

Von Xeltey | Do 23 Apr 2015 06:00:00 PDT

Hej wszystkim, nazywam się Scott Shicoff i od niedawna sprawuję posadę głównego projektanta Neverwinter. W przeszłości zajmowałem się rozwojem STO przez kilka lat, stworzyłem Przygody na Wybrzeżu Mieczy i pracowałem nad Neverwinter na Xbox One. Jestem podekscytowany mogąc pracować na tym nowym stanowisku i nie mogę się doczekać nowych możliwości, jak i również wyzwań z nimi związanych.

Jednym z moich pierwszych zadań, po tym, jak zostałem osadzony w nowym zespole, jest analiza Modułu 6 i dokładne przyjrzenie się, co zostało zrobione dobrze, a co wymaga poprawy. Każdego dnia przebijam się przez mnóstwo komentarzy i opinii naszej społeczności na Facebooku, forum, w grze i innych miejscach – wszystko to, by stworzyć obraz sytuacji obecnie panującej w grze. W trakcie nadchodzących miesięcy, nasz zespół będzie pracował nad tym, by możliwie jak najbardziej udoskonalić Neverwinter. Większość naszych celów obejmuje ulepszenie gry poprzez poprawienie wymienionych poniżej aspektów, jednak zajmiemy się także dostosowaniem gry do coraz to rosnącej ilości graczy i zbliżeniem jej do oryginalnej wizji.

Oto niektóre z aspektów, którymi się zajmiemy:

  • Ogólny poziom trudności
  • Ilość zdobywanych PD w strefach przygód i kampanii
  • Inwokacja
  • Cogodzinne zadania
  • Ponowne wykorzystanie stref
  • Usunięte podziemia
  • Poziomy stref kampanii
  • Brakujące miejsca/statystyki przedmiotów
  • I inne…

 

Jestem wciąż w początkowej fazie swojego śledztwa, jednak już niedługo będę w stanie stworzyć dokładną listę rzeczy, które wymagają poprawy, a co za tym idzie listę możliwych do wykonania rozwiązań. Mimo, że cała ta procedura zajmie dość dużo czasu, zrobimy wszystko, by te nowe rozwiązania trafiły do was tak szybko, jak to tylko możliwe. Pierwsza ze zmian trafi do was już w trakcie następnej, cotygodniowej przerwy technicznej. Zmiana ta dotyczyć będzie tego, że ilość PD zdobywanych z powtarzalnych zadań naszych kampanii nie jest konsekwentna. Chcemy, by ilość punktów zdobywanych z kampanii Tyranny of Dragons była taka sama, jak w przypadku pozostałych zadań tego typu. By do tego doprowadzić, zmniejszymy ilość PD otrzymywanych za wykonywanie kampanii Tyranny of Dragons, pozostawiając pozostałe kampanie bez zmian. Zdaję sobie sprawę, że nie jest to idealne wyjście, jednak by zrekompensować tę zmianę, przez cały tydzień od 23.04 do 30.04, ilość zdobywanych PD w grze będzie podwojona.

Oprócz opisanych powyżej kwestii, zajmiemy się oczywiście naprawą błędów i poprawą ogólnej jakości rozgrywki.

Zdajemy sobie sprawę z błędów popełnionych w tym module i za to, przede wszystkim, chciałbym przeprosić. Wiem, że sytuacje takie jak ta wywołują frustrację i właśnie dlatego tak bardzo zależy nam na jak najszybszej poprawie słabiej funkcjonujących aspektów gry. Oczywiście, wszystkie te zmiany nie wejdą w życie od razu, więc proszę was o odrobinę cierpliwości, a z pewnością ujrzycie znaczącą poprawę. Na koniec chciałbym podziękować Wam za wszystkie opinie i pomoc, dzięki którym wspólnie doprowadzimy do udoskonalenia naszego ukochanego Neverwinter.

 

Scott Shicoff

Główny Projektant

nw-news, neverwinter, nw-launcher,

Neueste Beiträge Mehr

Etwas Huhnheimliches ist geschehen – Earl der Huhnomant wurde verflucht!
Weiterlesen
Wollt ihr in Storm King’s Thunder schneller vorankommen?
Weiterlesen
Sucht ihr nach einem neuen Gefährten für eure Abenteuer?
Weiterlesen

hover media query supported