Diese Seite verwendet Cookies, um dein Browser-Erlebnis zu verbessern. Wenn du auf dieser Seite bleibst, stimmst du der Nutzung unserer Cookies zu. Mehr Informationen. Ausblenden
Du verwendest einen Webbrowser, der nicht unterstützt wird. Manche Features werden eventuell nicht korrekt angezeigt. Bitte schaue dir die >Liste der unterstützten Browser für die optimale Darstellung an. Ausblenden

Neverwinter

Podziemia: Epickie Leże Szarego Wilka

Von Nevandon | Fr 17 Apr 2015 10:00:00 PDT

Wraz z premierą Neverwinter: Elemental Evil maksymalny, możliwy do osiągnięcia poziom został podniesiony do 70. Wraz z tym nowym limitem, do gry trafiły przerobione wersje podziemi, takich jak Krypty Cragmire, Leże Szarego Wilka i Pajęcza Świątynia, które stworzą znacznie większe zagrożenie dla grup poszukujących przygód. Mając to na uwadze, chcieliśmy pomóc naszej społeczności pokonać to nowe zagrożenie, więc stworzyliśmy tę serię poradników, która z pewnością udzieli wam wielu pomocnych rad.

Leże Szarego Wilka

Leże Szarego Wilka pełne jest przeszkód i pułapek, z którymi będą musieli sobie poradzić żądni przygód gracze. Likantropy mogą wydawać się słabe, gdy w ludzkiej formie, jednak nadrabiają te braki, gdy tylko przekształcą się w wilkołaki.

Pierwszym bossem, na którego napotkacie będzie Redgar Thunderfist, chroniony przez dwóch pomniejszych likantropów, których warto od niego odizolować. Niech kontrolerzy zajmą się sługusami, a tank skupi na sobie uwagę Thunderfista. Wtedy, wystarczy już tylko, by postacie zadające obrażenia zajęły się bossem tak szybko, jak to tylko możliwe. Mimo, że Redgar potrafi uderzyć naprawdę mocno, to bez swoich stronników u boku to… to tylko jednoosobowa wataha.

Następnie, czeka was walka z Zayevem, przywódcą stada. Tak, jak w pierwszej walce, warto oddzielić go od swoich wilczych pobratymców przy pomocy tanka i kontrolerów. W tym przypadku, jednak, nie należy zapominać o zadawaniu obrażeń również w stronników i warto równomiernie rozkładać je między nich, a samego bossa.

Na sam koniec przyjdzie wam walczyć z matroną likantropów: Ethraniev Marrowslake. Marrowslake będzie wzywać swoje wilki cienia w zależności od tego jak wiele celów (graczy lub towarzyszy) trafi przy pomocy swojego miecza. W tej walce niezbędne jest ciągłe poruszanie się. Ataki mieczem matrony, obszarowe uderzenie pięści cienia i coraz to kolejne hordy wilków – brak mobilności oznacza śmierć. Skupcie się na jak najszybszym zabiciu matrony, pamiętając równocześnie o pojawiających się wilkach. Dodatkowo, warto zapamiętać, że obszarowe zdolności matrony potrafią zabić graczy przy jednym uderzeniu. Mimo, że plan wydaje się być prosty, to w rzeczywistości walka ta jest bardzo wymagająca.

Zespół Neverwinter nie może się doczekać, aż gracze zaczną się przebijać przez te nowe, wymagające podziemia na epickim poziomie. Jeśli znacie jakieś inne strategie, których można by użyć do walki w tych epickich lochach, podzielcie się nimi na naszym oficjalnym forum Neverwinter.

 

neverwinter, nw-news, nw-launcher,

Neueste Beiträge Mehr

Wir veredeln die Veredelung!
Weiterlesen
Auf dem ZEN-Markt sind nun für kurze Zeit 2 neue Bündel für alle Spieler erhältlich!
Weiterlesen
Abenteurer, hier sind die neuesten Neverwinter Patch Notes.
Weiterlesen

hover media query supported