Diese Seite verwendet Cookies, um dein Browser-Erlebnis zu verbessern. Wenn du auf dieser Seite bleibst, stimmst du der Nutzung unserer Cookies zu. Mehr Informationen. Ausblenden
Du verwendest einen Webbrowser, der nicht unterstützt wird. Manche Features werden eventuell nicht korrekt angezeigt. Bitte schaue dir die >Liste der unterstützten Browser für die optimale Darstellung an. Ausblenden

Neverwinter

Nowe Przedmioty Już Dostępne!

Von Xeltey | Di 07 Apr 2015 11:30:00 PDT

Szukasz najnowszych przedmiotów z neverwinterowego Sklepu Zen? To dobrze trafiłeś!

Sklep Zen jest najlepszym miejscem, by znaleźć nowe przedmioty i wyprzedaże, które pomogą Ci w trakcie twoich przygód, zapewniając okazję na zdobycie wyjątkowych towarzyszy, wierzchowców, odblokowanie nowych funkcji konta i wiele innych.

Pamiętaj, by zobaczyć całą dostępną zawartość Sklepu Zen wystarczy nacisnąć „Y” będąc w grze!

Przeszukaliśmy całe Wybrzeże Mieczy by sprowadzić dla naszych graczy najlepsze towary z całego królestwa! Poniżej lista przedmiotów, które od dziś będą dostępne w naszym sklepie!

Wierzchowiec Olbrzymi Krab – Ten olbrzymi skorupiak został w magiczny sposób powiększony na tyle, by dało się na nim jeździć! Zaklęcia rzucone na niego zwiększyły także jego inteligencję, jak i również sprawiły, że jest bardziej posłuszny. Idealny materiał na wierzchowca!

Szaty Wiatru – Strój ten, skradziony od niczego niepodejrzewającego Kultysty Wyjącej Nienawiści sprawi, że w Krętej Wyżynie poczujesz się jak w domu.

 

Szaty Wiatru zawierają także towarzysza Kultystę Powietrza. Niegdyś ceniony członek Kultu Wyjącej Nienawiści, został wygnany ze społeczności i jest gotów na wszystko, by zemścić się na tych, którzy go skrzywdzili!

Podobają Ci się te nowe przedmioty? Daj nam znać na oficjalnym Forum Neverwinter!

neverwinter, nw-news, nw-launcher, Modul-6, elemental-evil,

Neueste Beiträge Mehr

Lord Neverember hat ein Veredelungswochenende ausgerufen!
Weiterlesen
Das Winterfest von Simril kehrt nach Neverwinter zurück!
Weiterlesen
Für kurze Zeit wird ein großartiger Schlüsselring auf dem ZEN-Markt erhältlich sein!
Weiterlesen

hover media query supported