Diese Seite verwendet Cookies, um dein Browser-Erlebnis zu verbessern. Wenn du auf dieser Seite bleibst, stimmst du der Nutzung unserer Cookies zu. Mehr Informationen. Ausblenden
Du verwendest einen Webbrowser, der nicht unterstützt wird. Manche Features werden eventuell nicht korrekt angezeigt. Bitte schaue dir die >Liste der unterstützten Browser für die optimale Darstellung an. Ausblenden

Neverwinter

Blog Developera: Fiery Pit i Spinward Rise

Von Fero | Mi 11 Feb 2015 10:00:00 PST

Witajcie poszukiwacze przygód,

Jak mogliście przeczytać w poprzednim blogu, Kulty Pierwotnego Zła opanowały Ruiny Blackdaggera i Ostoję Helma by osiągnąć swoje cele. To jednak nie koniec! Kultyści podążają dalej, do kolejnych lokacji Wybrzeża Mieczy, by całkowicie opanować ten świat! Nasi twórcy zawartości Randy Mosiondz i Phil Speers mają dziś dla was trochę informacji, byście lepiej mogli zrozumieć sposób działania Kultów Pierwotnego Zła i ich nikczemne cele! Ostatnimi czasy rozmawialiśmy o wodzie i ziemi, teraz czas na ogień i powietrze!

Fiery Pit

Na początku, Gauntlgrym, zagubione miasto krasnoludów, może wydawać się dziwnym wyborem na ulokowanie ognistej części naszej fabuły, jednak im dalej zagłębimy się w przeszłość, tym większy sens ma ta decyzja. Pytacie pewnie siebie, „Gauntlgrym? Ta lokacja PvP?”, odpowiedź nie jest jednak taka jednoznaczna. Postanowiliśmy wziąć jedną z istniejących map Gauntlgrym i całkowicie ją przerobić, by zrobić z niej mapę PvE. Wprowadziliśmy nowe zadania, nowych przeciwników, nowe wydarzenia, a wszystko to razem sprawia, że doświadczycie zupełnie nowych wrażeń!

Gdy Gauntlgrym zostało ponownie odkryte, potomkowie krasnoludów z Delzoun pracowali nieprzerwanie by odbudować mityczne miasto i przejąć jego skarby. Jednakże, pracy było naprawdę dużo, a same krasnoludy niechętnie chciały szukać pomocy z zewnątrz. Zatrudnili więc zespół niedrogich lecz skutecznych rzemieślników z powierzchni, których pomoc przyspieszyła tempo pracy kilkukrotnie. Rzemieślnikom udało się wznieść ogromne, unoszące się wieże nad miastem, które służyły, jako baza operacyjna ich pracy. Następnie zaczęli pracować nad odbudową Wielkiej Kuźni, której krasnoludy używały do czerpania mocy z potężnego, ognistego żywiołaka, Maegery, spoczywającego głęboko pod Gauntlgrym, w miejscu znanym, jako „Fiery Pit”. Zaraz po tym, jak dokonano odbudowy kuźni, Kult Wiecznego Płomienia zaatakował, a rzemieślnicy uciekli w obawie o swoje życia.

Przymierze Lordów szybko dowiedziało się o ataku i wysłało do Gauntlgrym jednostki, by chronić swoich sojuszników i innych interesów w tym krasnoludzim mieście. Nie minęło dużo czasu, jak zdali sobie jednak sprawę, jaką potężną siłą władają członkowie kultu. Ogniste Giganty, Archonci Ognia, Magmowe Osiłki i inne ogniste monstra towarzyszące kultowi od dawna, oraz nowe zagrożenia: Ogniste Stridery i dwunożne gadzie bestie, używane przez kult w roli zabójczych wierzchowców. Jeśli okoliczności nie były wystarczająco niebezpieczne, zauważono także przypływ wrogich Duergarów, złych, szarych krasnoludów żyjących w pobliskich jaskiniach. Przymierze Lordów zaczęło zatrudniać dzielnych poszukiwaczy przygód, których pomoc jest im teraz niezbędna w opanowaniu tej sytuacji. Ci, na tyle odważni, by stanąć u boku lordów i walczyć z Kultem Wiecznego Płomienia i ich liderem, kusicielką, Vanifer, zostaną sowicie wynagrodzeni. Czy uda wam się ich pokonać zanim cały świat stanie w płomieniach?

Phil Speers, Neverwinter Content Designer

Teraz stery przejmuje nasz Lead Content Designer, Randy Mosiondz, który opowie wam o powietrznych arenach znajdujących się w lokacji Spinward Rise!

Spinward Rise

Spinward Rise to ostatnia ze stref przygód z serii Pierwotnego Zła, jednak nie mniej ważna! Wysoko nad lasami Neverwinter, Kult Wyjącej Nienawiści zbudował potężną twierdzę na grupie unoszących się wysp, dzięki pomocy chmurowych gigantów. Trenują tam nowych rekrutów, zbierają sojuszników i przygotowują niszczycielskie pociski, którymi będą mogli miotać w niczego niespodziewające się cele na całym Wybrzeżu Mieczy.

Na szczęście, czarodziejom Harfiarzy, z pomocą kleryka Shaundakul i lotem aarakocra udało się odkopać magiczny portal, który prowadzi do jednej z tych powietrznych wysp. Czy to wystarczy do pokrzyżowania planów Kultu Wyjącej Nienawiści i ich lidera, powietrznego proroka, Aerisi Kalinoth?

Oprócz Kultystów Wyjącej Nienawiści, bohaterowie będą musieli walczyć z wieloma przeciwnikami, takimi jak: zabójcze Sowoniedźwiedzie i Toporodzioby, przebiegłe krukopodobne Kenku, szybcy Archonci Powietrza z powietrznej płaszczyzny wiatru oraz dzielne i potężne giganty chmurowe. Czas zaatakować baraki Kultu Powietrza, ruszyć w podróż do samego serca Wyjącej Nienawiści wypełnionego po brzegi slaad i przejąć Wieżę Nimb, by stawić czoła potężnym Gigantom Chmurowym! Tylko wy możecie uratować Wybrzeże Mieczy od Kultów Pierwotnego Zła!

- Randy Mosiondz, Lead Neverwinter Content Designer

 

Modul-6, elemental-evil, neverwinter, nw-news, nw-launcher,

Neueste Beiträge Mehr

Wir veredeln die Veredelung!
Weiterlesen
Auf dem ZEN-Markt sind nun für kurze Zeit 2 neue Bündel für alle Spieler erhältlich!
Weiterlesen
Abenteurer, hier sind die neuesten Neverwinter Patch Notes.
Weiterlesen

hover media query supported