Diese Seite verwendet Cookies, um dein Browser-Erlebnis zu verbessern. Wenn du auf dieser Seite bleibst, stimmst du der Nutzung unserer Cookies zu. Mehr Informationen. Ausblenden
Du verwendest einen Webbrowser, der nicht unterstützt wird. Manche Features werden eventuell nicht korrekt angezeigt. Bitte schaue dir die >Liste der unterstützten Browser für die optimale Darstellung an. Ausblenden

Neverwinter

Wydarzenie: Dary Tymory

Von Fero | Fr 13 Feb 2015 02:00:00 PST

W tym tygodniu czeka na nas niefortunny piątek 13, co zapewne martwi niektórych z was. Nie bójcie się jednak poszukiwacze przygód, bo Tymora czuwa nad wami!

Będąc pod wrażeniem odwagi mieszkańców Neverwinter, Tymora, bogini szczęścia i zwycięstwa, obsypuje Wybrzeże Mieczy swoimi podarunkami! Nagrody te mają losową szansę na wypadnięcie z pokonanych przeciwników i zawierają wiele użytecznych i pożądanych przedmiotów. Tym razem, jednakże, Pani Szczęścia zawarła w środku coś ekstra!

Dary Tymory rozpoczynają się: 12 lutego o 19:00
Dary Tymory kończą się: 16 lutego o 19:00

Tymora wysłała jednego ze swoich uczniów, Wieszcza Szczęścia, na podest wydarzeń w Enklawie Protektora, u którego możecie wymienić swoje 40 drobnych, złotych monet, noszących nazwę Łaski Tymory, na pięknie wyposażonego, pobłogosławionego przez Tymorę rumaka.

Pojedyncze Łaski Tymory znaleźć można w Darach Tymory wypadających z pokonanych przeciwników. Łaski Tymory można także zdobyć przez zakup pewnych przedmiotów ze Sklepu Zen.

Poniżej lista pobłogosławionych przez nią przedmiotów:

- Butelki z Różowymi Barwnikami (x4) - 3 Łaski Tymory

- Butelki z Fioletowymi Barwnikami (x4) - 1 Łaska Tymory

- Butelki z Czerwonymi Barwnikami (x4) - 1 Łaska Tymory

- Zestawy barwników Serca Sune (x4) - 4 Łaski Tymory

- Strój Kurtyzany - 20 Łask Tymory

- Strój Weselny - 40 Łask Tymory

- Krwawy Rubin - 20 Łask Tymory

- Pakiet Krwawych Rubinów - 40 Łask Tymory

Przedmioty te mogą być idealnym prezentem walentynkowym dla was i/lub dla waszych ukochanych!  

Rzućcie okiem na wspaniałe dary, które możecie otrzymać od Pani Szczęścia:

Korona Głupców – Zostań królem Neverwinter! Ludzie z czasem domyślą się, że to tylko replika, jednak pierwsze wrażenie, jakie na nich zrobisz będzie bezcenne.

Szczęśliwa Moneta – Ta drobna moneta uratowała już nie jednego poszukiwacza przygód. Włóż ją w miejsce na miksturę i użyj, by dostać losową premię!

Nieoszlifowane Astralne Diamenty – Ktokolwiek powiedział „nie wszystko złoto, co się świeci” miał 100% rację w przypadku Diamentów Astralnych. Ta krystaliczna waluta może zostać użyta w Domu Aukcyjnym i na Targowisku Cudów. Użyć ich także można do przyspieszenia treningu profesji i towarzyszy.

Urok Błogosławieństwo Tymory – Ten śliczny, różowiutki urok zapewnia pewien wspaniały efekt. Gdy włożony w ekwipunek do miejsca użytkowego, zapewnia szansę na znalezienie Ukrytego Woreczka z pokonanych przeciwników. Woreczki te mogą zawierać wszystko od złota, po kamienie doskonalenia!

Zasoby Profesji – Brakuje ci już tylko jednego Zezwolenia Górniczego lub Smoczego Jaja? Tymora jest z tobą, więc to już koniec poszukiwań! Mnóstwo zasobów tylko czeka w darach Tymory by je zdobyć.

Mikstury – Mikstury na odpowiedni poziom także czekają w darach Tymory! Poszukiwacze przygód na poziomie 60 mają także szansę na zdobycie boskich mikstur!

Czy ten weekend będzie szczęśliwy? Nie może być inaczej! Niech Tymora będzie z wami, poszukiwacze przygód.

 

neverwinter, nw-news, nw-launcher,

Neueste Beiträge Mehr

Lord Neverember hat ein Veredelungswochenende ausgerufen!
Weiterlesen
Das Winterfest von Simril kehrt nach Neverwinter zurück!
Weiterlesen
Für kurze Zeit wird ein großartiger Schlüsselring auf dem ZEN-Markt erhältlich sein!
Weiterlesen

hover media query supported